Kaisunukk

Koostööpartnerid

Eesti Unemeditsiini Selts

Eesti Unemeditsiini Selts on meie hea koostööpartner. Selts ühendab unemeditsiiniga tegelevaid spetsialiste (arste, teadlasi, psühholooge jne).                 

Kotiunikoulu Tuutulaulu

Kotiunikoulu Tuutulaulu nõustaja Minna Kuosmanen on pikaajalise unekooli nõustaja kogemusega praktik. Ta on meie unekooli mentoriks ning on lubanud ka keerukamate juhtumite puhul oma nõuga abiks olla. 

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet


Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet on meie koostööpartneriks Unekooli informatsiooni jagamisel linna hoolekandeasutuste personalile ja lapsevanematele. Koostöös ametiga oleme saanud kasutada ruume koolituspäevade läbiviimiseks. 
 

Haabersti Linnaosa Valitsus


Haabersti LOV-ga koostöös oleme korraldanud vestlusringe ja loenguid linnaosa lapsevanematele. Lisaks on linnaosa abiks olnud meie koolituste korraldamisel linnaosa lasteaiaõpetajatele.

Jõhvi linn


Jõhvi linn on meie pikaajaline koostööpartner. Märkimisväärne on see, et Jõhvi linn on praeguseks veel ainsa kohaliku omavalitsuse üksusena teadvustanud väikelaste vanemate nõustamise vajalikkust ning rahastanud ka meie perenõustamise teenust. Tänu sellele on saanud abi ja tuge ka need pered, kellel puuduvad rahalised vahendid ise unekooli teenust tellida.
 

Reach for Change ja TV 3


"Laste rõõm“ on TV3-e ja Reach for Change-i poolt algatatud konkurss, mis toetab ettevõtlikke inimesi, kellel on konkreetne idee ja valmisolek Eesti laste elu paremaks muuta. Unekool pälvis 2015. aastal Laste Rõõmu konkursil arengutoetuse. 

                    

 Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Sünnitusmaja perekeskus


Perekeskus on meie koostööpartneriks beebivanematele vestlusringide korraldamisel.
 

Pärnu Haigla Perekool


Perekool on meie koostööpartneriks beebivanematele vestlusringide korraldamisel.

Vaimse Tervise Edendamise Kompetentsikeskus (VAITER)

MTÜ VAITER soovib kogu teie perele toimetuleku ja tasakaalu leidmisel abiks olla, pakkudes pereteraapiat ja perenõustamist, seksuaalnõustamist, psühholoogilist nõustamist, loovteraapiat "Töö saviväljal" meetodil, samuti koolitusi ja grupitöid lapsevanematele, spetsialistidele ja lastele-noortele.


VAITER
 

Viljandi Päikesekillu Perekeskus


Perekeskus on meie koostööpartneriks beebivanematele vestlusringide korraldamisel.
 

Mariken Nikker Photography


Fotograaf Mariken Nikker on unekooli hea partner, kelle tehtud vahvaid ja kvaliteetseid pilte lastest ja peredest on võimalus kasutada ka unekoolil nii kodulehel kui infomaterjalides. Mariken pakub võimalust tellida unekooli klientidel fotosessioon soodsamalt, öeldes salasõna „Unekool“. 

Venno Loosaar


Venno Loosaar on tuntud näitleja, stsenarist, lavastaja, luuletaja, saatejuht ning laulja ansamblites "Kala" ja "Cookies". Ta on kirjutanud muusika lastelauluplaatidele "Mürakarud", "Minul on" ja "Kõik on voodis" ning muusika ja lavastuse muusikalisele kuuldemängule "Pöial-Liisi". Unekoolil on võimalus kasutada Venno loodud muusikat oma kodulehel, üritustel ja infopäevadel.

Loonalaps/Margit Laanpere


Margit Laanpere on unekooli kaisunukkude autor ning Loonalapse waldorfstiilis käsitöönukkude looja. Loonalapse nukud on looduse- ja lapsesõbralikud, läbinisti naturaalsetest säästlikest materjalidest, kavaliteetsed ja kestvad, soojad ning loomulikud. 
 

Unemati e-pood


Unemati pakub tooteid, mis aitavad lapsele rahulikuma une tuua - kaisuloomad, öölambid, beebitekid, mähkimistekid, ööriided, voodikarusellid ja muud magamisega seonduvad beebikaubad. 

UneRuno

UneRuno raskustekk sobib inimesele, kellel on õhtuti keeruline uinuda või uneaeg jääb lühikeseks.

uneruno-raskustekk

SleepAngel. The Pillow with a Filter


SleepAngel® on maailma puhtaim vooditoodete sari (padi, madrats jt), millel on tõestatud võime blokeerida pisikuid, baktereid ja allergeene. Intelligentne kattematerjal on vedelikukindel, samas hingav ega aja higistama ning on äärmiselt kergesti puhastatav. Toodete sisu ei saastu, peale pinna puhastamist jälle nagu uus.
 

 
ESILEHT UNEKOOLI FILOSOOFIA PERELE SPETSIALISTILE KONTAKT